Sosyal Medya :

Wendee dünyasına hoş geldiniz,

1998 yılında kurulmuş olan OKKO Tekstil, Türkiye piyasasındaki birçok firmaya üretim yaparken yurtdışında da özellikle İngiltere, Almanya ve Rusya gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübesini çocuk tekstili ile bütünleştiren OKKO Tekstil, yaratıcı ve yenilikleri takip eden profesyonel kadrosunu ve “wendee” markasını çocuklarımızın özgür dünyası ile buluşturdu.

“wendee” üretimden tasarıma, satıştan pazarlamaya kadar bütün süreçleri tüm departmanları ile birlikte kendi bünyesinde oluşturmakta ve takip etmektedir.

Anadolu ve İstanbul’daki üretim tesislerinde aylık örme ürün kapasitesi 300,000 adet, dokuma ürün kapasitesi 150,000 adettir. Ayrıca “wendee” her sezonda 1000 yeni tasarımı müşterileri ile buluşturmaktadır.

Avrupa standartlarında üretim yapmakta olan “wendee” nin amacı kısa süre içerisinde dünyadaki güçlü çocuk üretim markalarından biri olarak daima en iyiyi hak eden çocuklarımızı kaliteli, sağlıklı, rahat ve özgün koleksiyonlarla buluşturmaktır.Saygılarımızla

Copyright © 2017 wendee
Serkan Kurtoğlu